co robimy

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą rodzinną. Rozpoczęliśmy działalność w latach 80-ych ubiegłego wieku produkując obudowy do laboratoryjnych komór klimatycznych dla zachodnio-niemieckiej firmy. Materiały (blachy ocynkowane, kwasoodporne, aluminiowe) i cała technologia wykonania (cięcie, gięcie, zgrzewanie, spawanie) była wtedy najnowszą, dostępną technologią na świecie. W latach 90-tych firma rozszerzyła działalność o produkcję kompletnych linii do malowania mokrego i proszkowego (kabiny, myjki, suszarki, piece do polimeryzacji, systemy transportu, oczyszczalnie ścieków). Pod koniec lat 90-tych nastąpił dalszy rozwój firmy – produkcja wielokrotnie nagradzanych grzejników łazienkowych i pokojowych.

 

kim jestesmy1

Tak kompleksowy rozwój firmy spowodował, że dziś jesteśmy wyposażeni w doskonałą narzędziownię, blacharnię, spawalnię, ślusarnię, linie do śrutowania (automatyczną i ręczną), kilka linii lakierniczych proszkowych, z fosforanowaniem żelazowym i linię do malowania na mokro. Nasze mocne strony to system kontroli jakości i dystrybucji wyrobów. Procesy produkcyjne jak spawanie, cięcie, gięcie, spawanie, śrutowanie. Nasza kadra składa się z absolwentów polskich i niemieckich Wyższych Szkół Technicznych: Politechnika Warszawska, Wojskowa Akademia Techniczna, Akademia Górniczo Hutnicza oraz Hochschule Ostwestfalen-Lippe. Biorąc pod uwagę wszystko co do tej pory osiągnęliśmy i kapitał ludzki jaki zgromadziliśmy nie mogło stać się inaczej i na początku 21-ego wieku Seniorzy firmy zaczęli realizować swoje młodzieńcze hobby, restaurując klasyczne samochody i motocykle. Rozpoczęli od polskiego Junaka i niemieckich Garbusów. Dzisiaj wspomagani przez generację Juniorów rozwijają firmę w kierunku renowacji klasyków.

do wynajecia

Nasze działania nabierają tempa. Stworzyliśmy nową markę. SOUL CARS - to już nie tylko Junaki i Garbusy, to również Porsche, Ople, Mercedesy, Volkswageny „Buliki” oraz amerykańskie pickupy: Chevrolety, Dodge i Fordy. Jesteśmy również posiadaczami nowoczesnej i funkcjonalnej siedziby.Zakończyliśmy budowę nowego warsztatu o powierzchni 600 m², gdzie znajduje się 12 nowych stanowisk pracy oraz strefa wypoczynku i kontaktu z Klientami. Naszym mottem są: ZAUFANIE, PERFEKCJA i DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL, JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I NAJWYŻSZY STANDARD OBSŁUGI KLIENTA. Nie może być inaczej, kiedy mamy do czynienia z marzeniami naszych Klientów. Doskonale rozumiemy, że marzenia są najważniejsze i dlatego Twój samochód w naszych rękach jest zawsze najcenniejszy. Jesteśmy przekonani, że nie ma takiej drugiej firmy jak nasza. Jesteś ciekawy dlaczego? Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam!

 


SoulCars, ul. Kamelskiego 9, 05-806 Nowa Wieś, tel. (+48) 510990826